JW3208A Optický Power Meter s LC, FC, SC Konektor
JW3208A Optický Power Meter s LC, FC, SC Konektor
Sku: a409
(0 Recenze)
Nové

675.80 Kč 1 145.43 Kč

Popis:

Doporučené Produkty

Vítejte v našem obchodě, více slev, prosím, neváhejte kontaktovat +86 15951880639 (WhatsApp)

Optický Power Meter -70~+3dBm s LC, FC, SC, ST Konektor

Produkt Úvod

JW3208 může z kalibrace typ optické wattmetru je pro ruční instalaci, provoz a údržbu optických vláken, sítě, speciální design, přesné, odolné, pohodlné přenosný testovací nástroj. S chytrý vzhled, můžete zvolit přepnutí zpět světlo displej, funkce automatického vypnutí, super širokoúhlý optický výkon rozsah testu, přesné testování přesnosti a nové uživatele auto-kalibrační funkce a obecné rozhraní design

Specifikace

Typ

JW3208A

JW3208C

Vlnová délka(nm)

800~1700nm

Detektor

Technologické

Měřící Rozsah (dBm)

-70~+3

-50~+26

Nejistota

±5%

Kalibrované Vlnová délka(nm)

850,980,1300,1310,1490,1550

Rozlišení(dB)

0.01

Optický Konektor

LC/FC/SC/ST

Napájení

Alkalické Baterie(3 AA 1,5 V baterie)

Baterie Provozní Doba

240 h s 1,5 V Baterie(3)

Provozní Teplota(°C)

-10 ~ +60

Skladovací Teplota(°C)

-25 ~ +70

Relativní Vlhkost

0 až 95% (non-kondenzace)

Rozměr(mm)

175x82x33

Hmotnost(g)

310

Standardní Balíčky

MODEL

ZAHRNUJE

Všechny Modely JW3208

JW3208 Optický Power Meter, Ochranné Gumové Boot, žádné baterie, Návod, Vatové tampóny a Měkké pouzdro.

Štítky: sm lc konektor, lc oblasti konektoru, optický power meter s fc, lc, aziyuhea optický power meter, kleště lc metr, lc polární metr, lc mu konektor, lc power meter, optický power meter lc, lc optický výkon.

  • Typ Konektoru: SC/FC/ST
  • Automatické vypnutí času: 10min
  • Číslo Modelu: JW3208A Optický Power Meter
  • Položka Délka: 1m
  • Certifikace: NIC
  • Velikost: 11X21X23
  • Kompatibilní: TP-link
  • Provozní Teplota: -10C~60C
  • Značka: AUA
  • Původ: KN(Původu)
  • Sonda Typ: Technologické
  • Vlákno Typ: Single Mode
  • 850/980/1300/1310/1490/1550/1625nm: VFL Moc

Související produkty